Siteler Hakkında
 

Bu sayfa içeriğini birlikte ürettiğimiz wikilerle yapıldı.

BedRooms Çocuk Odası Tasarımları

bedrooms.com.tr

Bu sayfa 2142 kez ziyaret edildi.

Doluluk oranı %95
Makale Başlıkları
  1. 1 Hakkında
  2. 2 İletişim
  3. 3 Aldığı Yorumlar (-)
Sponsorlar
Sayfa Editörleri
Wiki makalesini geliştirerek, siz de bu sayfanın editörü olabilirsiniz.
Kütük raporu web sitesi hakkında temel bir istatistik raporudur.

Site Puanı
Site Puanı: 18.19
Google Pagerank: 2
Alexa Sırası: 3,174,696
Sunucu: Microsoft IIS, 77.92.140.220
Sayfa Hızı: 217 kbs. (7.2 kb/0.03 sn)
Yayın Tarihi: Belirsiz
Hakkında
Çocuk odası mobilyaları sektöründe ürün çeşitliliği ve kalite konularındaki eksikliği farkederek 1999 yılında İstanbul’da faaliyete geçen BedRooms, aynı yıl İtalyan Assomobili firmasının Türkiye distribütörü olmuştur. İthal bebek odası, çocuk odası ve genç odası mobilyaları ve aksesuarları. Avrupa Topluluğu’ndan güvenlik sertifikalı ilk ve tek bebek ve genç mobilyası üreticisi Assomobili’nin ürünleri. Su bazlı lake boyalı İtalyan çocuk odaları. Parça ilavesiz genç odasına dönüşen bebek odası tasarımları BedRooms’da!

Assomobili 30 yılı aşkın bir süredir sadece bebek ve genç odası mobilyaları üreten ve bu konuda uzmanlaşmış bir firmadır. İtalya’nın en prestijli ‘designer’ firmalarından biri sayılan Assomobili’nin farklı tasarımlarının yanı sıra en önemli özelliklerinden biri Avrupa Birliği’nden çocuk odası mobilyalarında test edilerek güvenlik sertifikası almış ilk ve halen tek firma olmasıdır.

Mobilyanın yanı sıra oda dekorasyonunu tamamlayan diğer unsurlardan olan duvar kağıdı ve tekstil katalogları bakımından oldukça zengin bir yelpaze sunan BedRooms , İngiliz Designers Guild, Fransız Lutece, Hollandalı Eijffinger gibi birçok markanın da bayisidir.

Kişiye özel tekstil ürünleri tasarım ve imalatı, ve yine kişiye özel halı tasarım ve dokuma hizmetleri veren BedRooms, odalarını dekore ederken müşterilerine çizim ve projelendirme desteği de vermektedir. BabyRooms isminde ikinci bir tescilli markası daha bulunan firmanın bundan sonraki hedefi, Türkiye’nin talep oluşacak diğer bazı illerinde de, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyecek yeni satış noktaları oluşturmaktır.

Bedrooms.com.tr, "Br Mobilya ve Tekstil Pazarlama İthalat İhracat Ltd. Şti." ticari ünvanı altında faaliyet göstermektedir.
İletişim
Cemil Topuzlu Cad Sahil Apt. No:98/1 Göztepe/İstanbul
Telefon : 0(216) 385 04 77
Faks : 0(216) 369 74 03
Yorumlar  
Yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Uyarılar
Bu sayfa resmi sayfası değildir, istatistik bilgileri bilgisayar programı tarafından, diğer bilgiler internet kullanıcıları tarafından özgür wikiler aracılığıyla oluşturulmuştur. Buradaki bilgiler tahminidir, ancak yanlış bilgileri wikilerle düzeltme imkanı vardır. Kullanılan servislerin hakları sahiplerine aittir. (yararlanılan servisler)

Sponsor: sadece hosting | Destekliyoruz: menü burada

Hakkımızda  -  Yardım  -  Yasal  -  Site Kayıt   

©2017 Siteler Hakkında 13-0.555