Siteler Hakkında
 

Bu sayfa içeriğini birlikte ürettiğimiz wikilerle yapıldı.

Endeavor Türkiye

endeavor.org.tr

Bu sayfa 933 kez ziyaret edildi.

Doluluk oranı %83
Makale Başlıkları
  1. 1 Hakkında
  2. 2 İletişim
  3. 3 Aldığı Yorumlar (-)
Sponsorlar
Sayfa Editörleri
Wiki makalesini geliştirerek, siz de bu sayfanın editörü olabilirsiniz.
Kategoriler (büyük türkçe dizin)
Kategorileri düzenlemek için wikiyi düzenleyin.

Bilginizi editör bekleyen kategorilerle paylaşabilirsiniz.
open directory project artvin haberleri idealgenc
Kütük raporu web sitesi hakkında temel bir istatistik raporudur.

Site Puanı
Site Puanı: 25.83
Google Pagerank: 5
Alexa Sırası: 1,718,886
Sunucu: Microsoft IIS, 212.58.3.47
Sayfa Hızı: 17 kbs. (0.4 kb/0.02 sn)
Yayın Tarihi: Belirsiz
Hakkında
Endeavor, gelişmekte olan ülkelerde, etkin girişimcileri destekleyerek, ekonomik gelişime katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.

Endeavor Türkiye, Endeavor girişimcilerini tespit ediyor ve destekliyor. Etkin girişimcilerle Endeavor rehberlerini buluşturarak başarı yolundaki engelleri aşmak için kurulan Endeavor Türkiye, dünya standartlarında danışmanlık ve sermayeye ulaşım fırsatları yaratarak sürdürülebilir ekonomik gelişime katkıda bulunmayı amaçlıyor. Desteklenen girişimciler başarı öyküleriyle etkin girişimcilik kültürünün yerleşmesine hizmet ediyor.

Endeavor, Türkiye’de istihdam yaratımına uzun vadeli katkıda bulunabilecek, yenilikçi, yüksek büyüme potansiyeli olan girişimcilerin büyümesine katkıda bulunmak için girişimcilere yönelik destek programları sunuyor. Endeavor Girişimcileri, maddi bir bedel ödemeden, rehberlik, networking, stratejik danışmanlık ve finans bulma konusunda aracılık gibi hizmetlerinden faydalanma hakkını kazanıyor.

Endeavor Türkiye, 2006'dan bu yana 20 Endeavor girişimcisine 1080 saat profesyonel rehberlik ve danışmanlık hizmeti verdi; Endeavor girişimcilerinin yönettiği şirketlerin yıllık yüzde 33 büyüme hızına ulaşmasına ve 716 kişiye istihdam yaratılmasına katkı sağladı. Endeavor Türkiye, 2006’dan bu yana 85 etkinlik düzenleyerek Türkiye’de etkin girişimcilik bilincinin oluşmasında öncü rol oynadı.
İletişim
Muallim Naci Cad. Öksüz Çocuk Sk. No:12 Kuruçeşme/İstanbul
Telefon : 0(212) 287 39 70
Faks : 0(212) 287 39 71
Yorumlar  
Yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Uyarılar
Bu sayfa resmi sayfası değildir, istatistik bilgileri bilgisayar programı tarafından, diğer bilgiler internet kullanıcıları tarafından özgür wikiler aracılığıyla oluşturulmuştur. Buradaki bilgiler tahminidir, ancak yanlış bilgileri wikilerle düzeltme imkanı vardır. Kullanılan servislerin hakları sahiplerine aittir. (yararlanılan servisler)

Sponsor: sadece hosting | Destekliyoruz: menü burada

Hakkımızda  -  Yardım  -  Yasal  -  Site Kayıt   

©2017 Siteler Hakkında 13-0.444